دات نت نیوک
Menu

پیام مدیر

 

پیام عاشورا برای تمامی آزادی خواهان و اندیشمندان و مجاهدین طریق الهی سعادتی لایزال و نامتناهی است که حضرت باریتعالی به تمامی شیعیان جهان و بالاخص جامعه ی بزرگ ایران اسلامی هبه داشته و باید در این مهم تامل کرده و به عظمت آن معرفت یافت.
عاشورا تقابل ظاهربینی در مقابل عمیق اندیشی و معرفت دینی بی‌پیرایه است عاشورا تقابل عافیت‌طلبی‌ها در مقابل احساس مسئولیت است عاشورا هر سال مسئولیت اجتماعی سنگین هر آدمی در مقابل ظلم ، فساد ظاهرسازی ، فریبکاری و به بندگی کشیدن آدمیان را یادآور می‌شود.

بنای مکتب عاشورا بر پایه ی دفاع از حق مظلومان و مستضعفان استوار است که این وعده ی الهی در آیات شریفه ی قران کریم نیز به کرات اشاره شده و باید سرلوحه تمامی خادمان ملت در هر کرسی و مسئولیتی قرار گیرد. امروز در چنین شرایطی که دشمنان ، ملت مومن و حسینی ایران زمین را در تنگناهای ظالمانه ی اقتصادی و معیشتی قرار داده است باید با عزمی جزم و اراده ای راسخ در جهت توسعه ی شعاع خدمت رسانی به آحاد جامعه بالاخص مستضعفان که صاحب اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند ،دسیسه های شوم و فشارهای ظالمانه ی انان را باطل و کم فروغ سازیم و این وظیفه ی همه ی ماست که فضیلت آن نیز کم از جهاد فی سبیل الله نیست.

لذا با فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدلله الحسین علیه السلام ضمن ارزوی قبولی عزاداری ها و مناجات همه ی ملت بزرگ ایران اسلامی ،از درگاه حضرت حق خواستارم تا مارا از فیوضات معنوی این ایام بهره مند ساخته و از پیروان راستین حضرت سیدالشهدا و امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار دهد و توفیق بیش از پیش و خالصانه خدمت به انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران اسلامی را به همه ی دلسوزان انقلابی و مومن ارزانی دارد .

ان شاءالله

سید مهدی هدایت

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل

شرکت عمران شهر جدید هشتگرد