دات نت نیوک
Menu

اخبار

شهر جدید هشتگرد به همت شرکت عمران هر روز رنگ تازه ای به خود می گیرد؛

شهر جدید هشتگرد به همت شرکت عمران هر روز رنگ تازه ای به خود می گیرد؛
شهر جدید هشتگرد به همت شرکت عمران هر روز رنگ تازه ای به خود می گیرد؛

 

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران ، این شرکت در جدید ترین اقدام خود در جهت ارائه خدمت به شهروندان پس از انجام عملیات زیر سازی ، اجرای آسفالت اولین محور عرضی بلوار اصلی در سطح شهر را آغاز نمود ، با راه اندازی این محور فازهای ۱ ، ۳ و ۷ به هم متصل خواهند شد و شهروندان دسترسی آسان با کمترین زمان را در این فازها خواهند داشت. این محور از میدان یادبود تا میدان مهر (ایران خودرو ) ادامه خواهد داشت.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

حسن یعقوبیان
حسن یعقوبیان پنجشنبه, 29 آذر,1397 01:39
سلام از مدیریت عامل محترم و اعضا محترم هیئت مديره بابت آسفالت و باز کردن مسیر عرضی کمال تشکر داریم . و امیدوارم این مسیر عرضی تا بلوار امام رضا ادامه یابد تا فاز 7 و مسکن مهر نیز از آن بهره مند گردند . چون میدان مهر مرز بین فاز 7 و فاز 4 است . و زیر سازی دارد و فقط ترمیم و روکش آسفالت میخواهد . و یک خواسته نیز دارم و آن اینکه از شرکت مخابرات و شرکت برق و گاز و شرکت آب و فاضلاب بخواهید اگر قرار است بعدا حفاری کنند قبل از روکش انجام دهند تا مجددا شهر متضرر کنده کاری و خرابی نباشند با احترام فراوان از تلاشگران شرکت عمران و شهرداری .
عباسی
عباسی یکشنبه, 02 دی,1397 00:26
با سلام و خسته نباشید خدمت کلیه کسانی که برای ابادانی شهر جدید هشتگرد زحمت میکشند
در مورد ادامه اسفالت بلوار بهشت که قسمت ابتدایی ان ورودی فاز هفت اسفالت شد خواهشمندیم ادامه بلوار بهشت و همچنین بلوار امام رضا که اسفالت نامناسب دارند را طبق قول اقای دکتر هدایت انجام دهید
با تشکر